Przejdź do głównej treści »

Search Site


Kategorie Antyków:

Newsletter

Newsletter

OPAKOWANIA
I DOSTAWY

Opakowanie i dostawa

Nabywając delikatne i wartościowe obiekty w naszym antykwariacie otrzymują Państwo gwarancję bezpiecznego opakowania. Solidnie zabezpieczone przedmioty wysyłamy w sztywnym kartonie, dzięki czemu docierają one do Państwa w nienaruszonym stanie.

SOLIDNOŚCI

Antyczek.pl książki

Dokładamy wszelkich starań, aby zawsze byli Państwo zadowoleni z zakupu w naszym sklepie i chętnie powracali do naszej oferty. Jesteśmy rzetelnym sprzedawcą, który aktywnie funkcjonuje na rynku antykwarycznym i kolekcjonerskim.

 

Koszty wysyłki


Produkty zakupione w sklepie www.antyczek.pl wysyłamy tylko i wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej.
 

Podział kosztów przesyłek:

          ► przesyłka listem poleconym gabaryt B lub paczka mini polecony 13 zł (przedpłata) + dopłata za pobranie 5,00 zł

Jako list polecony ze względu na ograniczone rozmiary dopuszczane przez Pocztę Polską wysyłamy najczęściej: 

klucze do zegarów oraz drobne części jak i narzędzia sztućce, książki i katalogi oraz uchwyty i wieszaki do ekspozycji antyków.

          ► paczka mała 15,00 zł (przedpłata) + dopłata za pobranie 5,00 zł

W paczce małej spakujemy i prześlemy bezpiecznie: filiżanki, wazony, stojaczki do porcelany, oraz większość z mało- gabarytowych oferowanych u nas antyków

          ► paczka duża 45,00 zł (przedpłata) + dopłata za pobranie 5,00 zł

Paczka duża dedykowana jest eksponatom sporych rozmiarów oraz wymagającym szczególnego traktowania. Najczęściej są to zegary wiszące, kominkowe, obrazy, lampy oraz globusy.

Ponadto przesyłka ta zawiera w sobie wyższe ubezpieczenie lub/i opcje "Ostrożnie Szkło"
 

Rodzaj przesyłki wybierany jest przez system automatycznie - uwzględniana jest ilość zakupionych przedmiotów, ich ciężar oraz materiał z jakich zostały wykonane (szkło, porcelana, metal, drewno itp.)
 

Rodzaj opakowania:

Szczególną uwagę przykładamy do sposobu pakowania oferowanych przez nas antyków, staroci i dzieł sztuki. Zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie wybrany antyk ma do pokonania setki kilometrów, by dotrzeć do oczekującego na niego kolekcjonera. Dokładamy wszelkich starań by przedmiot dotarł do Państwa dokładnie w takim samym stanie, w jakim opuścił nasz antykwariat.


OPAKOWANIA
I DOSTAWY

Opakowanie i dostawa

Przedmioty zabytkowe skrupulatnie owijamy w folię bąbelkową oraz tekturę falistą, tak zabezpieczony eksponat pakujemy w sztywne kartonowe pudełka wypełnione amortyzującymi wstrząsy zmiętymi gazetami i wypełniaczami - dzięki czemu dotrą w nienaruszonym stanie.

Realizacja przesyłki:

Standardowo przesyłki realizujemy we wtorki i w piątki ( w okresach przedświątecznych staramy się nadawać codziennie)-  w kolejności ich złożenia i opłacenia. W przypadku wyboru przesyłki za pobraniem pocztowym, opłacenie zamówienia następuje przy odbiorze paczki.

W momencie przygotowania przesyłki otrzymasz od nas wiadomość e-mail z linkiem do jej śledzenia, dzięki któremu dowiesz się, jaki numer posiada paczka oraz gdzie aktualnie znajduje się przesyłka. Zazwyczaj status przesyłki aktualizowany jest po kilku godzinach, niekiedy jednak musi upłynąć ok 24 godzin, by system pocztowy pokazał zmianę statusu.