Przejdź do głównej treści »

Search Site


Kategorie Antyków:

 

Koszty wysyłki


Produkty zakupione w sklepie www.antyczek.pl wysyłamy tylko i wyłącznie za pośrednictwem Poczty Polskiej.
Obecnie wybierajęc przesyłkę Pocztex w naszym sklepie dołączasz do akcji wspólnego sadzenia lasu. Stwórzmy razem Antyczkowy las!
Pocztex eko wysyłka Antyków i staroci ze sklepu Antyczek

 

Podział kosztów przesyłek:

          ► przesyłka listem poleconym - mini paczka Ecommerce firmowy 13 zł (przedpłata) + dopłata za pobranie 5,00 zł. Czas dostawy ok 4-5 dni roboczych.

Jako list polecony ze względu na ograniczone rozmiary dopuszczane przez Pocztę Polską wysyłamy najczęściej: 

klucze do zegarów oraz drobne części jak i narzędzia sztućce, książki i katalogi oraz uchwyty i wieszaki do ekspozycji antyków.

          ► paczka mała 15,00 zł (przedpłata) + dopłata za pobranie 5,00 zł. Czas dostawy około 3 dni robocze.

W paczce małej spakujemy i prześlemy bezpiecznie: filiżanki, wazony, stojaczki do porcelany, oraz większość z mało- gabarytowych oferowanych u nas antyków

          ► paczka duża 45,00 zł (przedpłata) + dopłata za pobranie 5,00 zł. Czas dostawy około 3-6 dni roboczych po dniu nadania.

Paczka duża dedykowana jest eksponatom sporych rozmiarów oraz wymagającym szczególnego traktowania. Najczęściej są to zegary wiszące, kominkowe, obrazy, lampy oraz globusy.

Ponadto przesyłka ta zawiera w sobie wyższe ubezpieczenie lub/i opcje "Ostrożnie Szkło"
 

Rodzaj przesyłki wybierany jest przez system automatycznie - uwzględniana jest ilość zakupionych przedmiotów, ich ciężar oraz materiał z jakich zostały wykonane (szkło, porcelana, metal, drewno itp.)
 

Rodzaj opakowania:

Szczególną uwagę przykładamy do sposobu pakowania oferowanych przez nas antyków, staroci i dzieł sztuki. Zdajemy sobie sprawę, że niejednokrotnie wybrany antyk ma do pokonania setki kilometrów, by dotrzeć do oczekującego na niego kolekcjonera. Dokładamy wszelkich starań by przedmiot dotarł do Państwa dokładnie w takim samym stanie, w jakim opuścił nasz antykwariat.


OPAKOWANIA
I DOSTAWY

Opakowanie i dostawa

Przedmioty zabytkowe skrupulatnie owijamy w folię bąbelkową oraz tekturę falistą, tak zabezpieczony eksponat pakujemy w sztywne kartonowe pudełka wypełnione amortyzującymi wstrząsy zmiętymi gazetami i wypełniaczami - dzięki czemu dotrą w nienaruszonym stanie.

Realizacja przesyłki:

Standardowo przesyłki realizujemy we wtorki i w piątki ( w okresach przedświątecznych staramy się nadawać codziennie)-  w kolejności ich złożenia i opłacenia. W przypadku wyboru przesyłki za pobraniem pocztowym, opłacenie zamówienia następuje przy odbiorze paczki.

W momencie przygotowania przesyłki otrzymasz od nas wiadomość e-mail z linkiem do jej śledzenia, dzięki któremu dowiesz się, jaki numer posiada paczka oraz gdzie aktualnie znajduje się przesyłka. Zazwyczaj status przesyłki aktualizowany jest po kilku godzinach, niekiedy jednak musi upłynąć okilka godzin, by system pocztowy pokazał zmianę statusu.